Nieuwsbrief – 5 – 2025

Verslag workshop sieraden makenVrijdagmiddag 11 april zijn we met negen dames naar Dalfsen gereden waar we bij Aletta een workshop hebben gehad “maken van een sieraad”.Om een sieraad te maken moet het wel passend zijn bij je kleding, maar ook wat jij leuk vindt. Het moet wel je eigen smaak zijn. Moeilijk met de grote keus aan kralen in heel veel kleuren en dan de juiste keuze te maken. En toch op het eind van de middag had iedereen een leuke ketting gemaakt. Heerlijk koffie en thee gedronken met veel lekkers erbij en er werd gezellig gekletst tijdens het uitzoeken van wat je ging maken. Al met al een leuke creatieve middag. Dames van de crea groep dank je wel voor deze geslaagde middag. 

VERSLAG AFDELNGSAVOND 16 april 2025 VROUWEN van NU de WIJK e.o.Mededelingen: - De Nieuwsbrief is niet door iedereen ontvangen. Wanneer dat het geval is, graag even doorgeven aan Mia. Ze stuurt ‘m dan persoonlijk naar je toe. Mailadres en tel.nr. staat in het briefhoofd bovenaan elke uitnodiging/nieuwsbrief.Ook is er vanavond in de zaal van het Dorpshuis een handwerktentoonstelling. Er zijn prachtige handwerken gemaakt dus het is zeker de moeite waard die nog eens extra te bekijken. Ook zijn er per tafel versierde eieren tentoon gesteld, die we zelf thuis gemaakt hadden. De winnares is geworden Hennie den Hollander, zij had haar ei het mooist versierd. 

Documentaire/lezing reis door Australië door de heer en mevrouw Bakker-de Dreu. Anneke Roorda geeft vervolgens het woord aan de heer en mevrouw Bakker-de Dreu die ons meenemen op hun rondreis door Australië. Het was een reis van 200 dagen en zij hebben ons fascinerende natuurverschijnselen laten zien. Eén ding is zeker, de temperaturen zijn zeer hoog in Australië en wanneer je niet voldoende water en diesel/benzine hebt meegenomen, wordt het heel moeilijk toeven in de woestijn. Het was een indrukwekkende documentaire en lezing. 

Verslag van de kaartcommissie seizoen 2024/25De kaart commissie heeft 28 april het seizoen afgesloten met een broodtafel in de “Wiekslag”.Daarna werden er drie potjes gejokerd. Kampioen dit seizoen was Albertje Duiven, zij kreeg de prijs overhandigd door Hennie Speelman. Op 8 september 2025 wordt er weer begonnen met het kaarten.NIEUWE KAARTSTERS ZIJN VAN HARTE WELKOM. 

Heeft jullie straat/buurt als een afspraak gemaakt voor 2026? Geef door, liefst met foto, aan vrouwenvanu.dewijk@gmail.com