Welkom op onze afdeling

Wij hebben getracht een overzichtelijke website voor u te maken en wij hopen dat u op deze website dat kunt vinden wat u zoekt. Leden kunnen de inlogcodes voor de afdeling Roden en de landelijke website opvragen bij de secretaris (gegevens staan onderaan). Indien u eens een bijeenkomst van onze afdeling wilt bezoeken, bent u van harte welkom. U kunt twee keer een bijeenkomst vrijblijvend bijwonen om de sfeer te proeven en daarna kunt u besluiten eventueel lid te worden. Behalve leerzame en gezellige bijeenkomsten op middagbijeenkomsten kunt u ook bij ons terecht voor diverse activiteiten. Wilt u meer in beweging, dan kunt u zich aansluiten bij de wandelgroep, de fietsgroep of de gymnastiekgroep. Houdt u van handwerken? Dan kunt u zich aansluiten bij onze gezellige handwerkgroep.                                                                                           
En wat dacht u van een tuinclub of van een kunstgroep?  Ook worden er ieder jaar verschillende workshops gehouden. En worden er verschillende reisjes georganiseerd. Bij voldoende deelname proberen we te starten met een cursus Kunstgeschiedenis. Kortom, er is genoeg keuze en voor elk wat wils! Wij zien u graag eens op een van onze bijeenkomsten. Wilt u contact, informatie of lid worden, dan kunt u mailen naar: roden.vrouwenvannu@gmail.com