Kerstavond met Scrooge 17-12-2025

Woensdag 17 december was het bij de VvN kerstavond. Frederik de Groot (acteur), was uitgenodigd. met 3 muzikanten.
Frederik kroop in de huid van Ebenezer Scroots.
Karien speelde Klarinet, Ronald speelde gitaar en de organist was ziek, we hebben Adrie Kurvink (lid) bereid gevonden om op het orgel te spelen in het Kerkhuys van Spanbroek.
Het verhaal begint op kerstavond in het geldwisselkantoor van Ebenezer Scrooge, zijn zakenpartner Jacob Marley is al zeven jaar overleden. In het eerst hoofdstuk wordt duidelijk dat Scrooge een hekel heeft aan kerst. Hij wordt uitgenodigd voor een feestje met diner, daarna komen er nog 3 andere geesten voorbij.
Deze geesten laten hem zijn verleden, heden en toekomst zien, wat uiteindelijk krijgt hij ommekeer in zijn leven. Zo leert hij de ware betekenis van kerstmis.