Wanneer
25 november 2025 - 00:00
Waar
Waagplein
Waagplein, 1811 Alkmaar

Mars tegen geweld tegen vrouwen

Op 25 november organiseert Stichting Hilde in Alkmaar een mars tegen geweld tegen vrouwen. Gesteund door: Alkmaar breekt de stilte, Podium victorie, Theater de vest, Grote kerk, Dolle Mina alkmaar V.V.A.O, Soroptimist club alkmaar , Straatgeluid, en samen met andere lokale organisaties lopen we voor gelijkheid en respect. Speciale gast is Songül Mutluer, lid van de Tweede Kamer. Alkmaar breekt de stilte en zegt: geen geweld, met de verlichting van het theater vest in oranje, als steun en solidariteit.

Doel van de protestmars:
De wandeling vindt plaats in het kader van de wereldwijde campagne Orange the World, ter bewustwording en steun in de strijd tegen geweld tegen vrouwen en meisjes.

Datum en tijd:
• Dinsdag 25 november 2025
• Start om 19:00 uur

Route en locatie:
• Startpunt: Kaasmarkt (Waagplein, Alkmaar)
• Route: vanaf de Kaasmarkt richting het Theater de Vest
• Eindpunt: Theater de Vest, waar de protestmars zal eindigen met de symbolische oranje verlichting van het theater de vest.