Welkom op de website van onze afdeling

Wij zijn een afdeling van de landelijke vereniging Vrouwen van Nu, Nederlands grootste vrouwenorganisatie. We zijn een ontmoetingsplaats voor vrouwen die hart hebben voor hun leefomgeving, die hun creativiteit willen ontplooien, aan hun persoonlijke ontwikkeling willen werken en die hun stem willen laten horen in de maatschappij. De afdeling Vrouwen van Nu in Wolvega is een actieve en gezellige vereniging met tal van activiteiten. We organiseren diverse bijeenkomsten, lezingen en uitstapjes. Vrouwen delen verschillende hobby’s met elkaar in onze zogenaamde interessegroepen. Wij nodigen u van harte uit om kennis te komen maken. U kunt vrijblijvend een bijeenkomst van onze vereniging bezoeken. Bel of mail naar onderstaand adres en we wijzen u de weg. U zult zich snel thuis voelen bij ons. Leden van Vrouwen van Nu kunnen niet alleen gebruik maken van het aanbod in de eigen afdeling, maar ook deelnemen aan activiteiten die provinciaal en landelijk worden georganiseerd. Daarnaast krijgt u vier maal per jaar het ledenblad.

Voor meer informatie kunt u bellen of mailen met:

K. van der Tuin-Veenstra. klaasjeveenstr@hotmail.com                       

Telefoon: 06-42381989