90 jaar en nog steeds springlevend

Onze afdeling vierde 20 september 2022 haar 90-jarig bestaan. In al die jaren is er veel veranderd, in het verleden was de ontwikkeling van vrouwen een belangrijk thema. Ook na de tweede Wereldoorlog hechtte de overheid veel waarde aan de bond. Door een van de oprichtsters van de landelijk bond, Mevrouw Winie Evers Dijkhuizen uit Spijk, te betrekken bij de wederopbouw van deze organisatie in het hele land.

Het is nog steeds van belang dat vrouwen krachten bundelen, elkaar ontmoeten en versterken. We zien wereldwijd dat vrouwen op diverse vlakken niet als volwaardig worden beschouwd. Maar ook in ons eigen land gaat er nog vaak iets mis.

Onze afdeling heeft een grote enthousiaste groep die bij restaurant Ekamper in Oosteinde een heerlijke thuisbasis heeft. De avonden zijn gezellig, informeel en ontspannen; de grote landelijke organisatie zorgt ervoor dat we mee praten en gehoord worden.